Praca w naszej firmie

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Elektromonter:

Zakres obowiązków:

  • montaż wszelkiego rodzaju instalacji, urządzeń i sieci elektrycznych
  • prace łączeniowe, prefabrykacja rozdzielnic
  • inne prace związane elektroinstalatorstwem

Wymagania:

  • talent techniczny
  • gotowość do pracy w delegacji w razie konieczności

Co oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat na czas nieokreślony
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość zdobycia różnych dodatkowych uprawnień i kwalifikacji

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi na email biuro@neoel.pl

Napisz do nas

biuro@neoel.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 296 565

Twój partner w branży

elektroinstalacyjnej

NEOEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

NIP 6222846580

REGON 524468424
KRS 0001019709

+ 48 501 296 565

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

 Projekt i wykonanie: NEOEL sp. z o.o.